HABERLERİMİZ
Savunma Sporları Federasyonu ve Ashihara Ankara ile ilgili haberleri buradan takip edebilirsiniz.
Türkiye Takım halinde Şampiyon oldu
shihanerdogan tarih 12.05.2009, 08:13 (UTC)
 Savunma Sporları Federasyonu'nun 9-10 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da düzenlediği Uluslararası Full Contackt Karate Turnuvası; İran, Azerbeycan, Kıbrıs, Tanzanya, İsveç, Almanya ve Türkiye'den 156 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

Müsabakalar sonucunda Türk Milli takımı şampiyon oldu.

Oldukça çekişmeli geçen maçlarda İran takımının güçlü bir kadroyla geldiği görüldü.Takım halinde şampiyon olan Sporcularınmızın ve antrenörlerimizin bu başarıya inanmış olarak tatamiye çıktıklarını ve başarılı olmanın gururunu yaşadıklarını ifade edebiliriz.Savunma Sporları Federasyonu olarak birlik ve beraberliğimiz pekiştirecek daha nice organizasyonlara imza atacağız.Desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürü bir borç biliriz.
 

SAVUNMA SPORLARI FEDERASYONU ULUSLAR ARASI TURNUVA
Shihan Erdogan tarih 07.05.2009, 05:49 (UTC)
 10 MAYIS 2009
İstek Vakfı Özel Kaşgarlı Mahmut Lisesi Kapalı Spor Salonu Gaziosmanpaşa (Sultangazi) İSTANBUL

10 Mayıs 2009 Tarihinde yapılacak olan 1.Full Contact Karate turnuvası proğramı aşağıya çıkarılmıştır.

Misafir Yabancı Takımlarının tartıları : 7 Mayıs 2009 Perşembe, Konaklama merkezinde.

Türk takımı tartıları : 09 Mayıs 2009 C.tesi saat:15.00 te Gaziosmanpaşa Samurai Gymnasium Spor Kulübü(0212.417..54.87)
.
10 Mayıs 2009 Pazar günü saat:09.30 da Takım halinde hakem-Teknik kadro ve sporcularımız salonda hazır bulunmaları gerekmektedir..Saat:10.00 da müsabakalar başlayacaktır.
Saat:12.30-13.30 arası öğle yemeği arası verilecektir.
Bilgilerinize....
 

Sasfed 23 Nisan Minik-Yıldız -Ümitler Turnuvası yapıldı
shihanerdogan tarih 21.04.2009, 06:21 (UTC)
 Savunma Sporları Federasyonunun 2009 yılı faaliyet programında yer almakta olan 23 Nisan Minik -Yıldız-Ümitler Turnuvası 19 Nisan Pazar günü İSTEK VAKFI -ÖZEL KAŞGARLI MAHMUT LİSESİ Spor Tesislerinde bayan-erkek 120 sporcunun katılımıyla yapıldı.

Dereceye giren sporcu listesi;


Minik erkekler:

25kğ
1-YASİN KUBİLAY KOCAOĞLU 2- EMİR UZUN 3-BARIŞ GÜNER

30kğ
1-BARIŞ KAYGUSUZ 2-TUNAHAN POLAT 3-OĞUZ KAYMAZ

35kğ
1-ENDER ŞAHİN 2-KÜRŞAD ARIGÜN 3-EMRE KARALI

40kğ
1-MERTCAN KELEŞ 2-BERK SAĞIROĞLU 3-ZEKERİYA TURHAN

45kğ
1-KAZIM ŞAHİNTÜRK 2-ENES MUTLU 3-ÖZER TURHAN

50kğ
1-BARIŞ ŞENEL 2-M.ÇAĞRI TOPAL 3-YASİN MUTLU

+50kğ
1-ERTUĞRUL AKTÜRK 2-TALHA YUNUS YÜKSEL 3-

Minik Bayanlar:

30kğ
1-ALEYNA GÜNDOĞDU 2-ELİF FER 3-SİBEL AYDIN

35kğ
1-MELİSA BERAY ATEŞ 2-EBRU GÖREN 3-GAMZE KELEŞ

40kğ
1-BETÜL UZUN 2-BAHAR ARSLAN 3-HİRANUR İNCE

45kğ
1-SİMGE KAMIŞ 2-LİVA ÇETİNER 3-ALEYNA GÜNDOĞDU

+45kğ
1-SEVCAN HAZIRCI 2-YAĞMUR KAYA 3-İLAYDA BÜYÜKKOÇ

Yıldız Erkekler:

50kğ
1-ENES DEMİREL 2-KADİR SAĞLAM 3-YİĞİT ÖZEL

55kğ
1-ENES ÖZŞAHİN 2-KADİR TOPAL 3-CEMAL FER

60kğ
1-ÇAĞATAY TOPRAK 2-MUHAMMET ALİ ERBİL 3-ŞAFAK GÖKÇE

65kğ
1-İSMAİL YÜCEL 2- 3-

70kğ

+70kğ
1-RIDVAN FER 2-DORUK YAMAN 3-

Yıldız Bayanlar:

45kğ
1-DAMLA AYGÜNEŞOĞLU 2- 3-

50kğ

55kğ
1-BUSENUR KIVILCIM 2-AYLİN ALTUNTAŞ 3-

+55kğ
1-YEŞİM YURDAKUL 2-İLKNUR KAMIŞ 3-REŞİDE ÜNLÜ

Ümit Erkekler:

55kğ
1-OZAN YURDAKUL 2-İSA AKUNDAN 3-

60kğ
1-EMRE ÖZTÜRK 2-AHMET ORTATEPE 3-OKUN MAHMUT KARADAĞ

65kğ

70kğ
1-CANKUT DEMİREL 2-RIFAT DEMİR 3-KORAY KELEŞ

75kğ
1-EMRE DEMİRTAŞ 2- 3-

+75kğ
1-CEM ŞAHİN 2-ALİCAN DEMİREL 3-ÖMER FARUK TOSUN

Ümit Bayanlar:

51kğ
1-BÜŞRA İNAN 2- 3-

57kğ
1-GÖNÜL GÜRBÜZ 2-YEŞİM KARAMAN 3-

 

23 NİSAN TURNUVASI
Shihan ERDOĞAN tarih 13.03.2009, 15:20 (UTC)
 Savunma Sporları federasyonu 2009 yılı faaliyet programında yer alan 23 Nisan Turnuvası 19 NİSAN 2009 PAZAR günü GAZİOSMANPAŞA-İSTANBUL da MİNİKLER-YILDIZLAR-ÜMİTLER katagorilerinde yapılacaktır.


Tarih: 19 Nisan 2009 Pazar
Saat: 10.00 tartı ve eşleşme
Başl.Saati: 10.30 Müsabakaların başlaması
Yer: Özel KAŞGARLI MAHMUT LİSESİ kapalı spor salonu
Adres: 50 Yıl mah.Eski Edirne Asfaltı.No:510 Sultançiftliği-Gaziosmanpaşa
(Hamza Yerlikaya spor salonunun 100 mt ilerisi)

Minikler
Erkekler (10-11-12 yaş) 25-30-35-40-45-50+50 kğ
Bayanlar (10-11-12 yaş) 25-30-35-40-45+45 kğ

Yıldızlar
Erkekler (13-14-15 yaş) 50-55-60-65-70- + 70 kğ
Bayanlar (13-14-15 yaş) 40-45-50-55- + 55 kğ

Ümitler
Erkekler (16-17 yaş) 55-60-65-70-75- + 75 kğ
Bayanlar (16-17 yaş) 51-57+57 kğ


KURALLAR:

1-Müsabakalara Lisansız hiçbir sporcu alınmayacaktır.
2-Müsabakaları federasyonumuzun hakemleri yönetecektir.
3-Katılım ücreti alınmayacaktır.
4-Katılan sporcu ve antrenörler kendi imkanları ile konaklama ve yemek ihtiyaçlarını karşılayacaklardır.
5-Müsabıklar beyaz karate-gi giyecekler ve erkekler kogi, bayanlar göğüs koruyucusu takmak zorundadırlar.Kaval kemiği korucusu zorunlu olup,dişlik ise isteğe bağlıdır.
6-Antrenörler mutlaka eşofman giyeceklerdir.
7-Müsabakalar Full Contact karate kurallarına göre yapılacaktır.
8-Müsabaka süresi 2 dk olup uzatma süresi 1 dk’dır.
9-Burada yazılı olmayan kurallarda tüm yetkili M.H.K. kuruludur.


 

ULUSLAR ARASI TURNUVA
Shihan ERDOĞAN tarih 13.03.2009, 15:17 (UTC)
 ASHIHARA&KYOKUSHİN KARATE
ULUSLARARASI TURNUVASI YAPILACAKTIR.
10 MAYIS 2009 İSTANBUL
 

DAN TESPİT-SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI
Shihan ERDOĞAN tarih 11.03.2009, 11:53 (UTC)
  SASFED DAN LİSTESİ

1 CENGİZ UÇAR 6.DAN ASHIHARA
2 ZİYA ÖZKAN 6.DAN ASHİHARA
3 ŞEFİK GÜLTEN 6.DAN ASHIHARA
4 SERDAR ERGUN 6.DAN ASHIHARA
5 YAŞAR DEMİRCİLER 6.DAN ASHIHARA
6 MÜMİN ERCAN 6.DAN ASHIHARA
7 ŞEVKİ ERDOĞAN 5.DAN ASHIHARA
8 MEHMET AĞAÇKESEN 5.DAN ASHIHARA
9 BEKİR GÜRAL 5.DAN ASHIHARA
10 MUSA YURDAKUL 5.DAN KYOKUSHIN
11 KALENDER ŞAHİN 5.DAN KYOKUSHIN
12 RIZA ÇELEBİ 5.DAN KYOKUSHIN
13 ADNAN DIRMIKÇI 5.DAN KYOKUSHIN
14 ERDİNÇ AKSAKAL 4.DAN ASHIHARA
15 İSA SAĞLAM 4.DAN ASHIHARA
16 FERHAT YAĞCI 4.DAN KYOKUSHIN
17 NİHAT ŞAHİN 4.DAN KYOKUSHIN
18 HAYRETTİN ŞAHİN 4.DAN KYOKUSHIN
19 SUNAY ŞEBBOY 3.DAN ASHIHARA
20 AYŞE COŞAR 3.DAN KYOKUSHIN
21 NİLÜFER ALKAN 3.DAN KYOKUSHIN
22 CELAL BAŞ 3.DAN ASHIHARA
23 SERHAT KAHRAMAN 3.DAN ASHIHARA
24 NAİM ŞAHİN 3.DAN KYOKUSHIN
25 NURETTİN BÜYÜKKARA 3.DAN ASHIHARA
26 GÜNGÖR BİLİŞ 2.DAN ASHIHARA
27 MURAT KESKİN 2.DAN ASHIHARA
28 HÜSNÜ GELİK 2.DAN ASHIHARA
29 REMZİ YANAZ 2.DAN ASHIHARA
30 HÜLYA UÇAR 2.DAN ASHIHARA
31 CİHAN UÇAR 2.DAN ASHIHARA
32 SABIR CAN 2.DAN ASHIHARA
33 VOLKAN TEPE 2.DAN KYOKUSHIN
34 BASRİ TİMURTAŞ 2.DAN KYOKUSHIN
35 SAVAŞ GENCER 2.DAN KYOKUSHIN
36 SEZGİN AKSAKAL 1.DAN ASHIHARA
37 MESUT ÇAPAN 1.DAN ASHIHARA
38 M.GÖKHAN KESKİN 1.DAN ASHIHARA
39 HAVVA TAŞKIRAN 1.DAN ASHIHARA
40 GÖNÜL GÜRBÜZ 1.DAN ASHIHARA
41 CEMAL YALIRGAN 1.DAN ASHIHARA
42 MURAT MURATOĞLU 1.DAN ASHIHARA
43 ONUR ALTUNKAŞ 1.DAN ASHIHARA
44 FURKAN DEĞİRMENCİ 1.DAN ASHIHARA
45 NECATİ FONDUS 1.DAN ASHIHARA
46 ERDAL ALTINER 1.DAN ASHIHARA
47 LEVENT DİKEN 1.DAN ASHIHARA
48 YALÇIN BUDAK 1.DAN KYOKUSHIN
49 İBRAHİM KOÇ 1.DAN KYOKUSHIN
50 ARZU YILDIRIM 2.DAN ASHIHARA
 

<- Geri  1  2  3  4  5 Devam -> 
Sitede mevcut yayınlanan bilgiler site adresi referans gösterilmek suretiyle yayınlanabilir.
 
Shihan Şevki ERDOĞAN MSN:serdogan70@hotmail.com
Reklam
 
 

Ashihara Karate Ankara Dojosu olarak faliyetlerimiz devam etmektedir.Ashihara Karate ile ilgili merak ettiklerinizi lütfen bizimle paylaşın.

Yeni Dönem Eğitim Ücretleri aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir: /// Ashihara Karate 100 TL 1 kişi aylık /// MMA 150 TL 1 kişi aylık /// /// Pars Taktik Savunma : Özelgüvenlik ve Emniyet Personeli Programı: 250 TL 1 kişi 30 saat Pars Standart proramı : 100TL 1 Kişi aylık /// Özel Ders Haftada 2 gün ayda 8 antrenman 16 saat 800 TL ///

Yasak Teknikler
 
Geçerli Teknikler
 
Yoko tobi Geri
 
 
Bugüne kadar 44454 ziyaretçi (100054 klik) kişi burdaydı!
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=